Instalacja PV jest jak związek na długie lata!

 

  • najważniejsze jest zrozumienie

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Jeżeli fotowoltaika jest dla Was nowym pojęciem, zaczniemy od początku, abyście mieli świadomość, że Wasza inwestycja służy nie tylko Wam, ale również Waszemu otoczeniu i całej ludzkości. Przejdziemy z Wami przez proces zagłębienia się i poznania wszelkich szczegółów technicznych.

 

  • zrozumienie w obie strony

Poświęcamy nasz czas na badania, wdrażamy innowacyjne technologie, współpracujemy z liderami rynku po to, aby nasze instalacje były jak najbardziej efektywne, energooszczędne i ekologiczne. Proponujemy rozwiązania z górnej półki i działamy ULTRA prężnie, aby były w zasięgu każdego portfela. Użycie najwyższej jakości paneli, falowników i innych podzespołów, nie czyni Nas bogatszymi, ale daje nam pewność, że ten związek ma szansę trwać nawet dłużej niż jak to gwarancje zakładają, 25 lat!

 

 

  • BEZPIECZEŃSTWO

To co jest w naszym środowisku żargonowo uznawane za „ciepły temat” to pytania o zabezpieczenia. W przeciwieństwie do innych firm trudniących się montażem instalacji dla Nas nie jest to niewygodne pytanie. Zadbaliśmy o nie na własną rękę i proponujemy Naszym klientom dodatkowe opatentowane rozwiązania, które zabezpieczą nie tylko Waszą instalację, ale również Wasze życie, zdrowie i dobytek, na wypadek wszelkich awarii, wyładowań atmosferycznych, a nawet rzadkich, ale jednak możliwych pożarów. (więcej…)

 

  • Komunikacja pomiędzy partnerami

Niezwykle ważny aspekt, który dopracowujemy wspólnie z Wami do perfekcji. Zbieramy od Was informacje, przeprowadzamy audyty produkcji i zużycia energii, dbamy o to, aby wyniki produkcji Waszej instalacji były zgodne z założeniami lub lepsze. W razie kłopotów, zakłóceń lub niepokojących Was sytuacji jesteśmy zawsze uchwytni i chętni do interwencji. Pomimo faktu, że deszcz jest idealnym środkiem czystości, a nawet największy śnieg nie jest zagrożeniem dla paneli, cenimy sobie możliwość doglądania dzieł naszej pracy. Jeśli pojawią się na panelach niepokojące zabrudzenia nim zaczniecie działać na własną rękę, skorzystajcie z możliwości przesłania zdjęcia, konsultacji, kontaktu z Nami. Do pielęgnacji potrzebne są odpowiednie narzędzia i lepiej mieć odpowiednie uprawnienia i umiejętności nie tylko w przypadku stromych dachów.

 

  • spokojna przyszłość

Naszą propozycję tworzymy tak, aby instalacja fotowoltaiczna pokrywała 100% Waszego rocznego zużycia prądu. Owszem niekiedy może okazać się, że inwestycja może przekraczać, możliwości Waszego budżetu. Na szczęście mamy również asa w rękawie i pod tym względem. Dotacje, kredyty leasingi, możliwości odpisania kosztów przy rozliczaniu podatków, hiper promocje i tanie chwyty reklamowe,…

Wiemy, że rynek jest pełen obietnic bez pokrycia i dezinformacji przez co w Was chętnych do sprawienia ulgi naszej ekologii, często rodzą się niesmak i niepewność. Próby manipulowania i przerodzenia spotkania bez zobowiązań w związek o toksycznych relacjach, to nie nasza „brożka”.

Dążymy do wyzerowania Waszych rachunków za prąd, abyście spokojnie mogli śledzić w telewizji i wysłuchiwać w radiu trąbienia o ciągle idących w górę cenach za prąd.

 

  • BEZ TAJEMNIC

Gramy w otwarte karty. Dążymy do tego, aby Wasz rachunek każdego miesiąca wynosił 0 zł i dokładamy do tego wszelkich starań. Tym samym liczymy na szczerość, aby nie było zaskoczeń i niepotrzebnych dodatków typu obowiązkowy dodatek w postaci obowiązkowego abonamentu RTV. Nie widzimy sensu w dokładaniu Wam sprzętu generującego prąd, nawet jeśli Was na to stać! Nie w naszym interesie jest, wymuszać na Was chwalenie się swoją pomyślnością z całym osiedlem, ale jeśli chcecie się dzielić tą jedną jedyną z innymi to warto Nas o tym uprzedzić. Sprawy mają się zupełnie inaczej jak pozwolicie Nam to odpowiednio zaplanować i wypada też takie relacje w odpowiedni sposób przemyśleć zalegalizować.

Zawsze dokonujemy obliczeń z małą asekuracją na wypadek np. mniej słonecznych pór roku, tak aby zielonej energii nigdy Wam nie zabrakło.
Nie mniej ważne są dla Nas Wasze plany dalszych zmian modernizacji domu, przykładowo instalowania pompy ciepła, klimatyzacji i innych urządzeń elektrycznych, a także przymiarek do zamiany samochodu na hybrydę typu plugin lub elektryczny. To może mieć ogromne znaczenie na moce przerobowe i zapotrzebowanie Waszego domu i niekoniecznie będzie ono większe.

 

  • ZAUFANIE

Jedno z ostatnich na liście, ale nie mniej ważne niż pozostałe. To warunek, który musimy spełniać licząc na szczerość również z Waszej strony. Wszystkie pozostałe elementy się na to nakładają. Ponad 90% naszych nowych interesantów to osoby z polecenia. Zdobywamy Wasze serca rzetelną pracą i możliwie jak najbardziej precyzyjnymi predykcjami. Jesteśmy ogromnie wdzięczni i dumni za to, że właśnie Nam chcecie zaufać. Liczymy na szczerą informację zwrotną z Waszej strony, bo chcemy się rozwijać i poszerzać horyzonty. Przed nikim nie urywamy odkrytych przez Nas technologii i chętnie przetestujemy i przeanalizujemy, rozwiązania, których jeszcze nie znamy. Wspólnie pracujemy nad tym, aby polepszać Świat Innowacji Technologii Pozyskiwania Energii w sposób bez emisji zbędnych zanieczyszczeń do środowiska.

 

  • LOJALNOŚĆ

Możliwość redukcji kosztów inwestycji naszym odbiorcom zapewniamy, także przez system „EcoCashOut”. Zostająć naszym klientem, możesz dobrowolnie wziąć udział w Programie SolarPanorama. Ma on na celu weryfikację rynku, zabezpiecznie, produktywności OZE, ułatwienie komunikacji pomiędzy klientem docelowym, a instalatorem, a także umożliwienie szybkich interwencji służbom strażackim.

– zniżki
– kasa za polecenia
– konserwacja
– konfiguracja
– audyt
– wgląd do statystyk
– odszkodowanie od producenta
– kontrola gwarancji
– dodatki
– wsparcie techniczne
– porady odnosnie instalacji