SAUNY

BANIE

DOMKI

ALTANY

Drewno to nasza pasja

SAUNY

BANIE

DOMKI

ALTANY

Drewno to nasza pasja

SAUNY

BANIE

DOMKI

ALTANY

Drewno to nasza pasja

image
image

DAJ SOBIE SZANSĘ
NA WIĘCEJ KLIENTÓW

Dzięki współpracy z polskim producentem drewnianej architektury ogrodowej FIRMĄ A&M zyskasz nie tylko stałych i lojalnych klientów, ale także coś bezcennego – szacunek i zaufanie. To największy skarb w biznesie, na który pracuje się latami i bez wytchnienia. Jednak pamiętaj o piekielnie ważnej rzeczy, która nigdy nie powinna zniknąć z Twojego horyzontu: „zawsze oferuj klientowi to, czego pragnie, o czym marzy, a nigdy nie będziesz narzekać na brak klientów”.

NIE BÓJ SIĘ SPEŁNIAĆ MARZEŃ LUDZI
O PIĘKNYM I FUNKCJONALNYM OGRODZIE

– POZNAJ OFERTĘ PRODUCENTA!

Dostępne wymiary          | 2,0 m       | 2,4 m       | 3,5 m

Dostępne wymiary          | 2,0 m       | 2,4 m       | 3,5 m

Dostępne wymiary 

 

| 2,0 m
| 2,4 m
| 3,5 m

DREWNIANA SAUNA OGRODOWA
– fiński sposób na zdrowe ciało i duszę

Architektura ogrodowa przeżywa boom na wyszukane konstrukcje z drewna, które wzbudzają podziw wśród rodziny, przyjaciół i sąsiadów. To także wyjątkowa okazja, by spełnić marzenia klientów i dostarczyć im drewnianą saunę ogrodową, która nie tylko ładnie wygląda, ale również pozwala zadbać o zdrowie.

Spotkasz ją w klubach fitness, hotelach, pensjonatach czy agroturystyce. Klasyczna sauna to drewniana konstrukcja w kształcie beczki wykonana z desek o grubości 45 mm z drewna modrzewiowego lub świerkowego pokryta dachem z gontu bitumicznego. Wewnątrz znajduje się tradycyjne wykończenie drewnem, wygodne ławki oraz drzwi z szybą.

Do głównych walorów zdrowotnych sauny zaliczamy:

detoksykację organizmu,
wzmocnienie odporności,
poprawę jakości snu,
pozytywny wpływ na jędrność skóry,
szybką regenerację po wysiłku fizycznym,
poprawę samopoczucia.

Materiałem konstrukcyjnym i wykończeniowym jest wysokiej jakości drewno, więc sauna posiada świetne właściwości termoregulacyjne, które zapobiegają stratom ciepła. Co więcej, produkt jest bezpieczny oraz łatwy w obsłudze.

ZYSKAJ SOLIDNEGO DOSTAWCĘ
I ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ!

ZYSKAJ SOLIDNEGO DOSTAWCĘ
I ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ!

BANIA RUSKA / BALIA DREWNIANA
– relaks wg tradycji ludów Wschodu

O ruskiej bani czy też balii krążą legendy, bowiem od niepamiętnych czasów jest to proste „urządzenie”, z którego korzystały ludy na terenach dzisiejszej Rosji. Obecnie banie i balie możesz coraz częściej zobaczyć nie tylko w hotelach czy ośrodkach wypoczynkowych, ale także w przydomowych ogrodach. Rosnąca popularność wynika przede wszystkim z mody na naturalny i zdrowy styl życia, a instalacja drewnianej bani ruskiej jest jego ważnym elementem.

 

Standardowa balia jest wykonana z drewna modrzewiowego lub świerkowego oraz zawiera zewnętrzny/wewnętrzny piec, który utrzymuje odpowiednią temperaturę do kąpieli. Wnętrze może być wyłożone naturalnym drewnem, żywicą poliestrową lub wkładem polipropylenowym. Oprócz tego w zestawie znajdują się praktyczne schody, wygodna ławka i płotek ochronny. Całość jest posadowiona na specjalnych podporach. Grubość desek, z których wykonujemy balie wynosi 45 mm, z kolei wysokość konstrukcji to 100 cm, a średnica 180 cm. Dzięki temu może z niej bezpiecznie korzystać nawet kilka osób jednocześnie. Bania ruska to dobry sposób na relaks, zachowanie zdrowia oraz hartowanie organizmu przez cały rok wg starych i sprawdzonych metod naszych przodków.

Dostępne wymiary       wysokość – 1,0 m       średnica -1,8 m

Dostępny wymiar

 

wysokość – 1,0 m

średnica -1,8 m

ZYSKAJ SOLIDNEGO DOSTAWCĘ
I ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ!

ZYSKAJ SOLIDNEGO DOSTAWCĘ
I ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ!

image

Dostępne wymiary
domków ogrodowych

 

 | 3,0 m x 2,0 m

 | 3,0 m x 3,0 m

 | 3,0 m x 4,0 m

 | 4,0 m x 3,0 m

 | 4,0 m x 4,0 m

 | 6,0 m x 3,0 m*

   * w tym 3,0 m x 3,0 m pow. altany

 

Ponadto można zaproponować własne modyfikacje lub swój projekt.

image

Dostępne wymiary
domków letniskowych

 

 | 4,0 m x 6,0 m

 | 4,0 m x 5,5 m

 | 5,0 m x 4,0 m

 | 5,0 m x 6,5 m

Dostępne wymiary
domków letniskowych

 

 | 4,0 m x 6,0 m

 | 4,0 m x 5,5 m

 | 5,0 m x 4,0 m

 | 5,0 m x 6,5 m

DOMKI OGRODOWE & LETNISKOWE
– funkcjonalne rozwiązania

Drewniane konstrukcje ogrodowe od zawsze cieszyły się sympatią mieszkańców miast, przedmieść i wsi.

Domek letniskowy z drewna stanowi marzenie niejednego mieszczucha, który chciałby mieć własną wakacyjną przystań w otoczeniu natury z dala od miejskiego zgiełku.

 

Z kolei domek ogrodowy z drewna sosnowego lub świerkowego to wyjątkowo praktyczny sposób na przechowywanie narzędzi ogrodowych, rowerów, a także miejsce magazynowe czy ochrona dla roślin na zimę. Budulcem domku jest drewno suszone.
Można zamówić podłogę, jeśli brak utwardzonego podłoża. Natomiast na pokrycie dachu warto wybrać gont bitumiczny, który występuje w 4 kolorach:

• czerwonym,
• zielonym,
• brązowym,
• czarnym.

Domek letniskowy z drewna sosnowego lub świerkowego jest ciekawym sposobem na zagospodarowanie działki rekreacyjnej, a ponadto daje możliwość stworzenia własnych noclegów na wynajem. Drewniana i lekka konstrukcja znacznie przewyższa inne materiały swoją praktycznością oraz jest tańsza w budowie.

 

Każdy z domków jest wyposażony w:

• solidne ściany,
• drzwi i okna,
• dach i podłogę.

 

Wybór i kolory pokrycia dachowego są takie same jak w przypadku domku ogrodowego, można domówić dodatkowe okno. Grubość ścian zależy od projektu i wynosi od 34 do 45 mm. W przypadku drewnianych domków letniskowych standardowe projekty można dostosowywać do własnych wymagań. To komfortowa konstrukcja, która przyniesie wiele radości zarówno użytkownikom prywatnym, jak i najemcom.

ZYSKAJ SOLIDNEGO DOSTAWCĘ
I ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ!

ZYSKAJ SOLIDNEGO DOSTAWCĘ
I ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ!

ALTANA OGRODOWA
– wolne chwile w otoczeniu natury

Jaka ozdoba ogrodowa będzie jednocześnie ładna i funkcjonalna? Oczywiście drewniana altanka ogrodowa ciesząca się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Zastosowanie wytrzymałego i trwałego drewna świerkowego i sosnowego pozwala tworzyć naprawdę finezyjne konstrukcje, które będą stanowić nastrojowe uzupełnienie każdego domowego ogrodu. Ponadto, altana może być postawiona w parku, w otoczeniu hotelu, pensjonatu, agroturystyki oraz wszędzie tam, gdzie chętnie spotykają się ludzie, by spędzić miło czas pośród zieleni. Jako producent altan ogrodowych oferujemy korzystne ceny. Większość budowanych altan jest na planie kwadratu lub wieloboku, stąd ich różne wymiary jak np.:

Tradycyjnie każdą altankę można wzbogacić o drewnianą podłogę, ławki a także wybrać kolor (czerwony, zielony, brązowy, czarny) gontu bitumicznego, który przyozdobi dach. Stylowa, drewniana altana ogrodowa to wyrób, który spodoba się każdemu, ponieważ jest pięknym uzupełnieniem każdego ogrodu czy przestrzeni komercyjnej.

Przykładowe wymiary
altan ogrodowych

 

| 3,0 m x 3,0 m

| 3,5 m x 3,5 m

| 3,0 m x 4,0 m

| 5 m (przekątna wieloboku).

image
image

ZYSKAJ SOLIDNEGO DOSTAWCĘ
I ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ!

ZYSKAJ SOLIDNEGO DOSTAWCĘ
I ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ!

ZASKOCZ SWOICH KLIENTÓW UNIKALNĄ
ARCHITEKTURĄ OGRODOWĄ Z DREWNA!

image

Drewnianym rzemiosłem zajmujemy się od wielu lat – krok po kroku zdobywając cenne doświadczenie w obróbce drewna.

 

Wykwalifikowany zespół stolarzy dba o najwyższą jakość wyrobu, by Twoi klienci mogli cieszyć się wyjątkową sauną, ruską banią, jednym z praktycznych domków lub altaną. Wszystkie konstrukcje budujemy tylko z polskiego surowca pochodzącego z Lasów Państwowych. Drewno świerkowe, sosnowe i modrzewiowe to solidny materiał budulcowy wyróżniający się trwałością i elegancją. Mimo że korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi i maszyn, to stale dbamy o to, by każdy wyrób był wyrafinowanym i unikalnym dziełem rzemieślniczym.

 

Dzięki specjalizacji możemy zaoferować wysoką jakość w rozsądnej cenie, a co więcej, zawsze dostosujemy się do wymagań Twoich klientów.

 

Rozwijamy się – nasze biznesowe horyzonty to nie tylko Polska, ale także rynek niemiecki, czeski i słowacki. To dowód na to, że klienci doceniają naszą pracę, darząc nas zaufaniem. Nasze wyroby oferujemy zarówno odbiorcom detalicznym, jak i hurtowniom, sklepom ogrodniczym, hotelom, agroturystyce, ośrodkom sportowym i szeroko pojętej branży wellness.

  CO NAS WYRÓŻNIA?

   

  Jesteśmy dumni, że możemy być inni – po prostu lepsi. Każdego przedsiębiorcę traktujemy poważnie i zgodnie z zasadami Fair Play.

  Co więcej, zależy nam na budowaniu długotrwałych i partnerskich relacji biznesowych, jednocześnie gwarantując Twojej firmie:

  image

  SZYBKI KONTAKT

  na wszelkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24h.
  image

  JAKOŚĆ

  dbamy o najwyższe standardy wyrobów, które są cenione na rynku za wyjątkową jakość.
  image

  SZYBKI KONTAKT

  to Twoje potrzeby motywują nas do działania, więc zapewnimy dogodne warunki zamówień oraz zorganizujemy logistykę.
  image

  TERMINOWOŚĆ

  trzymamy się zasad i zawsze pracujemy na 100%, abyś otrzymał swoje zamówienie zgodnie z planem i na czas.

  NOWOCZESNOŚĆ

  ciągły rozwój parku maszynowego i inwestycje w innowacyjne technologie to naturalna kolej rzeczy, na której nigdy nie oszczędzamy.

  ZYSKAJ SOLIDNEGO DOSTAWCĘ
  I ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ!

  ZYSKAJ SOLIDNEGO DOSTAWCĘ
  I ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ JUŻ DZIŚ!